Skip to content
Ontwikkelingsfase

Vernieuwing Jumbo supermarkt Noordpolder te Berkel en Rodenrijs

LocatieBerkel en Rodenrijs
m² winkelsNTB m²
WoningenNTB
Supermarkten1

Jumbo Esdoornlaan Berkel en Rodenrijs

Samen met Jumbo Supermarkten werkt Rialto aan de verbetering en vernieuwing van de dagelijkse voorzieningen aan de Esdoornlaan in Berkel en Rodenrijs. Rialto kocht het vastgoed van deze supermarkt eind 2025 van Jumbo Supermarkten. De supermarkt aan de Esdoornlaan vormt samen met andere aanwezige ondernemers al sinds jaar en dag een centraal punt in de wijk Noordpolder. Kortom een plek om boodschappen te doen, elkaar te ontmoeten en gebruik te maken van aanwezige voorzieningen.

De supermarktlocatie ligt direct naast R.K. Basisschool De Poolster. De ontsluiting van de woonwijk, het schoolplein en de commerciële functies zijn beperkt door ruimtegebrek en vertonen overlap door intensief verkeer.  Gebouwen en terreininrichting zijn verouderd en minder passend bij de wensen van ondernemers en gebruikers van nu en van de toekomst. Met alle ontwikkelingen in en rond Berkel en Rodenrijs is vernieuwing nodig, en vooral een kans om woningen toe te voegen samen met het toekomstbestendig maken van de supermarkt, andere winkels, dienstverlening en maatschappelijke voorzieningen. Hierdoor creëren we in samenwerking met de gemeente Lansingerland een kwalitatief goede ruimtelijke omgeving met behoud en uitbreiding van bestaand groen zodat een sterke mixed-use omgeving zal ontstaan.

 

Jumbo zal in 2027 de winkelformule optimaliseren en samen met Rialto een plan uitwerken voor het hele gebied. Een dergelijk plan behelst een transformatie van het gebied tot een aantrekkelijk, levendig en toekomstbestendig woon- winkelcentrum dat past bij Berkel en Rodenrijs en bij de mensen die er wonen, werken en samenkomen.

Project:
Vernieuwing Jumbo supermarkt Noordpolder te Berkel en Rodenrijs
Ontwikkelaar:
Rialto Vastgoedontwikkeling

Andere projecten

Vincent van Gogh Passage

Etten-Leur
Wijkwinkelcentrum
3.250 m²
100

Wanssum – Jan Linders

Wanssum
Supermarkt
1.800 m²
114

Velmolen

Uden
Horeca, Wijkwinkelcentrum
1.750 m²
100

De Bèrgshe

Berghem
Wijkwinkelcentrum
2.450 m²
90

Haringvlietplein – Fase 2

Zierikzee
Wijkwinkelcentrum
5.500 m²
200

Heerlen – Supermarkt

Heerlen
Supermarkt
1.800 m²
70

© 2026 Rialto Vastgoedontwikkeling - Alle rechten voorbehouden

Vernieuwing Jumbo supermarkt Noordpolder te Berkel en Rodenrijs

Hartelijk dank voor uw interesse in het door ons aangeboden project.

Gelieve uw contactgegevens in te vullen zodat wij zo snel mogelijk contact met u kunnen opnemen.